טעינת-רכב-חשמלי טעינת-רכב-חשמלי

טעינת רכב חשמלי- כל היתרונות במקום אחד!

29/06/2023

כל מי שנוסע בכבישי הארץ יכול להבחין כיצד הרכבים החשמליים הולכים ומתרבים. אין ספק שהישראלים מפנימים את יתרונותיו של רכב המונע על ידי חשמל, הן מבחינת החיסכון בעלויות הדלק והן מבחינת התרומה המשמעותית לאיכות הסביבה. יחד עם זאת, השינוי המהותי והעלייה במספר הרכבים החשמליים מצריך גם היערכות נכונה, בעיקר באזורי בנייה רוויה, על מנת לתת מענה אופטימאלי, מהימן ומדויק לצרכי הדיירים. כאן בדיוק נכנסת "סופרגז רכב חשמלי" עם מערכות ניהול טעינה חכמות ומתוקשרות שמעניקות יתרונות רבים למשתמשים.

מה שבין גז לטעינת חשמל

אתם בוודאי מכירים את סופרגז אנרגיה מענף הגז, שכן מזה 7 עשורים חברתנו מובילה את התחום בישראל. יחד עם זאת, לצד מענה ל- 400 אלף לקוחות מכלל המגזרים בתחום אספקת הגפ"מ, חברתנו מתמחה בתחומי אנרגיה נוספים, ביניהם אגירת אנרגיה, התייעלות אנרגטית, אנרגיות מתחדשות, וכן באספקת חשמל ובעמדות טעינה לרכב חשמלי. כך למשל, בחלק מהרפורמה במשק החשמל חברתנו נמנית על החלוצות בתחום אספקת החשמל הפרטית, ומספקת חשמל בהנחה משמעותית לבעלי מונה חכם.

גם אל עולם החשמל, כמו בתחומים האחרים, חברתנו מביאה סטנדרטים גבוהי ביותר של שירות ומקצועיות. לראייה – לאחרונה זכתה סופרגז בפרס השירות וחוויית הלקוח של "בראבו ישראל" בתחום אספקת הגז. מדובר בפרס מוערך ונחשב המבוסס על מחקר מקיף שנערך בין צרכני הגז במשק הישראלי.

נערכים נכון לאתגרי טעינה חשמלית לרכב

אם כן, את הסטנדרטים הגבוהים ורוח המצוינות מביאה חברתו גם אל עולם החשמל בכלל, ואל טעינת רכב חשמלי בפרט. אנו עושים זאת באמצעות מערכות ניהול טעינה חכמות ומתוקשרות לאזורי בנייה רוויה, המספקות פתרונות יעילים לטעינת כמות גדולה יותר של רכבים חשמליים על תשתית החשמל הקיימת. הנה כמה יתרונות של מערכות אלו שחשוב להכיר:

• חלוקת חשמל חכמה – הרכבים החשמליים אמנם חדשניים ומתקדמים, אך תשתיות החשמל בבניינים נותרו כפי שהיו. למעשה, הן אינן ערוכות להתמודד עם עומסי החשמל הכבדים, הצפויים להמשיך ולעלות, והמשמעות היא סיכוי הולך וגובר להפסקות חשמל ותקלות בתשתיות. יתרון משמעותי ועיקרי של המערכות שלנו הוא ניהול דינאמי של העומסים, כלומר חלוקת חשמל חכמה בזמן אמת ומכאן הגדלת כמות הרכבים שיכולים להיטען באותו הבניין בו זמנית. זאת, כמובן, תוך הקטנה משמעותית של הסיכוי להפסקות חשמל ותקלות.
• שיפור הבטיחות – על הסכנה שכרוכה בחשמל נדמה שאין צורך להכביר במילים, ומובן שהוספת עמדות טעינה לבניין רווי עלולה להעלות את רף הסיכון. יתרון משמעותי של המערכות שלנו טמון בהפרדה בין החשמל הציבורי בבניין ובין עמדות הטעינה של הרכבים החשמליים, למען שלום הדיירים
• תפקוד תקין ושוטף – קודם כל חשוב להבהיר שחברת החשמל נותרת האחראית על טיפול בתשתיות, כך ששימוש במערכות שלנו אינו גורע כהוא זה מהשירות המגיע לכם מחברת החשמל. יחד עם זאת, יתרון חשוב של המערכות שלנו הוא שאנו מנטרים את פעילותן מרחוק לצורך זיהוי וטיפול אוטומטי בתקלות. כך מתקבל תפקוד תקין ושוטף של המערכות למען רווחתם של דיירי הבניין.
• גבייה מהמשתמשים – אחת הבעיות המטרידות והכואבות שחברות ניהול או וועדי בתים צריכים להתמודד איתן, הוא כל הקשור בגבייה מבעלי הרכבים החשמליים שטוענים את רכביהם בחניון המשותף. המערכות שלנו פותרות את הסוגיה הזו באופן מלא שכן אנו האחראיים על הגבייה וההתחשבנות עם הועד. למעשה, וועד הבית או חברת הניהול אינם צריכים לעשות דבר, מאחר שחברתנו מבצעת את הגבייה והזיכוי של החשבון בצורה אוטומטית.

טעינת רכב חשמלי- מענה מותאם אישית

מלבד האמור לעיל, מערכות טעינת רכבים חשמליים של חברתנו מספקות עוד יתרונות חשובים. כך למשל, אנו מספקים לכל בעל רכב חשמלי אפליקציה ייעודית לסמארטפון, שבעזרתה יוכל לנהל את העמדה האישית שלו, לתזמן את הטעינות, להתחיל ולהפסיק הטענה מרחוק, לעקוב אחר פעולות טעינה, לקרוא דוחות מפורטים, ועוד.

אם לא די בכך, חברתנו מתכננת ומתאימה לכל בניין את המערכת במדויק לפי צרכיו ודרישותיו, לקבלת מענה אופטימאלי. אנו מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו בכל שלבי התכנון וההקמה, התפעול והמימון, ועד לתחזוקה וניהול שוטפים.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

משק החשמל בישראל- סקירה וניתוח 2023

משק החשמל בישראל עבר בשנים האחרונות רפורמה מקיפה שכללה בין היתר פיצול חברת החשמל לחברות שונות המרכיבות את שרשרת הערך במשק החשמל. בנוסף, בוצע מעבר הדרגתי משימוש בפחם לשימוש בגז טבעי כמקור האנרגיה המרכזי לייצור חשמל. מטרת מאמר זה היא לסקור את התפתחות משק החשמל בישראל בשנים האחרונות, תוך התמקדות בהיבטים הבאים: האם מחיר החשמל […]
קרא עוד

כיצד לחסוך בהוצאות החשמל בקיץ

הוצאות החשמל בקיץ הן חלק בלתי מבוטל מהעלויות החודשיות של המשפחה הישראלית, ומגיעות למאות שקלים בחודש ולעיתים אף למעלה מכך. לכן, חשוב לדעת שהתנהלות חכמה בהפעלת המכשירים השוטפת, לצד מספר פעולות התייעלות, יכולה בהחלט להוביל לחיסכון משמעותי בהוצאות. בשורות הבאות יובאו מספר המלצות בנושא. חימום המים בבית המשאב הטבעי הזמין ביותר בארצנו היא כמובן השמש, […]
קרא עוד