היתרונות במעבר לספק חשמל פרטי

המבוגרים שבינינו עוד זוכרים כיצד בעבר הרחוק היה בטלוויזיה רק ערוץ אחד, שממומן על ידי האגרה שכולם נדרשו לשלם לרשות השידור. כיום זה נראה מוזר.

מה השתנה?

כל כך הרבה השתנה לאורך העשורים האחרונים, כך שהיום הערוץ הראשון הוא רק אחד מיני עשרות ומאות. יחד עם זאת, מה שכמעט לא השתנה בכלל מאז אותם הימים, הוא שאת החשמל לטלוויזיות עדיין מייצרת, מספקת ומוכרת חברת החשמל.

אנו כותבים 'כמעט' לא השתנה, מכיוון שבשנים האחרונות נכנסה לתוקף הרפורמה במשק החשמל, שהופכת את חברת החשמל לעוד אחת מיני ספקיות המתחרות ביניהן על לב על הלקוחות. סוף-סוף הגענו לנקודה בה מסתיים המונופול הבלעדי של החברה, לפחות בכל הקשור למכירת החשמל לצרכנים פרטיים, והמשמעות היא שיש לכם עוד מספר 'ערוצים' או ספקיות שאפשר לקנות מהן חשמל. אבל מדוע זה טוב בכלל?

למה שווה להחליף לספק פרטי

כפי שאתם בוודאי מבינים, כניסה של ספקי חשמל פרטיים לשוק אומרת תחרות, ותחרות טובה לכיס שלכם ולשירות שאתם מקבלים. ככה זה עובד בשוק חופשי. כעת ישנן כמה חברות שקיבלו אישור בתור ספק חשמל פרטי והן מציעות מספר יתרונות משמעותיים עבורכם, הלקוחות.

הפחתה בהוצאות החשמל שלכם!

היתרון הגדול ביותר הוא הפחתה בהוצאות החשמל שלכם. בתור מונופול, חברת החשמל גבתה עד כה תעריף קבוע ומקסימאלי ללא קשר לשעות העומס על מערכת האספקה. אבל עכשיו, כשנכנסו הספקים הפרטיים לשוק, הם מציעים תעריפים מוזלים יותר לפי שעות הצריכה, או הנחה כללית על כל השעות.

כך למשל, במסלול POWER שלנו אתם מקבלים הנחה קבועה לאורך כל הימים והשעות. אם תבחרו להצטרף למסלול הזה תקבל מאיתנו 5% הנחה על תעריף החשמל במהלך השנה הראשונה, ואם תבחרו להמשיך תיהנו מהנחה של 6% בשנה השנייה ושל 7% בשנה השלישית. במסלול הזה, משפחה בעלת צריכה ממוצעת יכולה להגיע בקלות לחיסכון של כמה מאות שקלים בהוצאות החשמל השנתיות.

האם יש אפשרות לחיסכון אפילו גדול יותר שאלתם?

מסלול נוסף נועד לאנשים שמעדיפים להגיע לחיסכון גדול יותר, ושאורחות החיים שלהם מאפשרות זאת. כפי שאמרנו, ספקיות פרטיות יכולות להציע תעריפים מוזלים לפי שעות, שכן החשמל יקר יותר בשעות הצריכה הגבוהה במשק, וזול יותר בשעות של צריכה נמוכה. בהתאם לכך, אנו מציעים למעוניינים את מסלול הייטק, שנקרא כך מפני שהוא מתאים גם לאנשים העובדים מהבית וצורכים חשמל בשעות הבוקר והצהריים. במסלול הזה מקבלים בשנה הראשונה הנחה של 8% על תעריף החשמל, ומי שבוחר להמשיך ייהנה בשנה השנייה מ- 9% הנחה ובשנה השלישית מ- 10% הנחה.

ויש עוד יתרונות בהצטרפות אלינו

אלקטרה פאוור (לשעבר סופרגז) היא מחברות האנרגיה הגדולות והמובילות בישראל, ובין היתר אמונה גם על אספקת הגז לצרכנים פרטיים. בהתאם לכך, אנו יכולים לנצל את היתרון היחסי שלנו בשוק לטובתכם, ולהציע מסלול נוסף. זהו מסלול הדאבל שלנו שבו אתם יכולים ליהנות גם מהנחה על החשמל שלכם כמתואר לעיל, וגם הנחה על חשבון הגז.

ספקי חשמל פרטיים בישראל

כאמור, אנו לא ספקי החשמל הפרטיים היחידים, וכבודם של האחרים במקומו מונח. עם זאת, מבין הספקיות הפרטיות אנו החברה היחידה שבאה מעולם האנרגיה, שחיה ונושמת את התחום. זהו יתרון גדול עבורכם הצרכנים. ראשית, מפני שאפשר לסגור את כלל ענייני האנרגיה של הבית (חשמל וגז) תחת כתובת מקצועית אחת, כולל ההנחות שסיפרנו עליהם. שנית, מפני שכבר יש לנו המון ניסיון ומערך מתקדם היודע לטפל בקריאות ופניות של לקוחות בתחומי האנרגיה. זאת, בעוד שספקיות פרטיות אחרות רק מתחילות להקים את המערכים האלה.

בשורה התחתונה, המעבר אל ספק חשמל פרטי כדאי בגלל החיסכון בהוצאות החשמל, בגלל המסלולים הפתוחים לבחירה, ובגלל השירות המצוין שניתן לקבל מחברתנו. כל זאת, במעבר חלק ופשוט שרק מצריך התקנת מונה דיגיטלי חכם, אינו דורש שינויים במערכת החשמל בבית או אפילו הגעה של טכנאי מטעמנו אליכם.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

משק החשמל בישראל- סקירה וניתוח 2023

משק החשמל בישראל עבר בשנים האחרונות רפורמה מקיפה שכללה בין היתר פיצול חברת החשמל לחברות שונות המרכיבות את שרשרת הערך במשק החשמל. בנוסף, בוצע מעבר הדרגתי משימוש בפחם לשימוש בגז טבעי כמקור האנרגיה המרכזי לייצור חשמל. מטרת מאמר זה היא לסקור את התפתחות משק החשמל בישראל בשנים האחרונות, תוך התמקדות בהיבטים הבאים: האם מחיר החשמל […]
קרא עוד

כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת מונה חשמל חכם

עקב הרפורמה האחרונה במשק החשמל, המאפשרת לחברות נוספות לספק חשמל לצרכניים פרטיים לצד חברת החשמל, גברה מאוד ההתעניינות הציבוריות במונים החכמים. זאת, פשוט כי מונה חכם הוא תנאי להצטרפות אל הרפורמה החדשה, המעניקה לצרכנים מספר יתרונות משמעותיים. בשורות הבאות יובא מידע מקיף על התקנת מונה חשמל חכם וכיצד הוא מסייע לחסוך בצריכה ובהוצאות של חשמל […]
קרא עוד