שמחים ונרגשים מבחירת הצרכנים אלקטרה פאוור כנותן השירות הטוב ביותר מבין חברות הגז!

29/06/2023

חברת אלקטרה פאוור משרתת מאות אלפי לקוחות בתחומי אספקת האנרגיה, וזוכה להערכה רבה בזכות שירות אמין וחדשני, יעיל ואדיב. הוכחה מצוינת לכך ניתנה השנה, כאשר חברתנו זכתה בפרס השירות וחוויית הלקוח בתחום אספקת הגז של BRAVO ישראל.

מדובר באחד הפרסים הנחשבים והמוערכים בארץ, הניתן על ידי פלטפורמה המעודדת חדשנות והצטיינות בכל הקשור לחוויית לקוח ומתן שירות. המקום הראשון בו זכתה חברתנו ניתן לאור מחקר מקיף של צרכנים במשק הישראלי, כאשר לקוחות של ספקיות הגז נשאלו האם היו מרוצים מהשירות ומהחוויה, והאם ימליצו על החברה לבני משפחה וחברים. כאמור, חברתנו זכתה השנה בציון הגבוה ביותר מבין כלל ספקיות הגז.

הזכייה של אלקטרה פאוור בפרס של "בראבו ישראל" משקפת חשיבה רבה, תכנון מעמיק ועבודה מאומצת של כלל עובדי אלקטרה פאוור ברמה היומיומית השוטפת. בסופו של דבר, בקצה המאמצים המבוצעים מאחורי ומלפני הקלעים, נמצא הלקוח שנהנה מאספקת אנרגיה במחירים משתלמים, בביטחון מלא ובשקט תעשייתי.

אז זהו הזמן לברך את כל משפחת אלקטרה פאוור ולהזכיר כמה תחומים עיקריים שבהם עושה חברתנו חייל:

• אספקת גפ"מ – מאז שנת 1953 חברתנו מתמחה בתכנון, הקמת ושיווק מערכת גז למשקי בית, לחקלאים, לקוחות מסחריים ותעשייתיים. לכל אורך השנים הקפדנו להתאים עצמנו לשינויים הטכנולוגיים ולתמורות בתחומי הבטיחות והאיכות. כיום, מלבד היות חברת הגז ספקית בלעדית לשב"ס, המשטרה וצה"ל, נהנים משירותיה מאות אלפי לקוחות ברחבי ישראל. לקוחות אלו הם שהציבו אותנו השנה במקום הראשון של בראבו ישראל.

• גז טבעי – חברתנו היא יזמית בתחום הגז הטבעי, ומבצעת בין היתר ייזום של פרויקטי הסבת מפעלים תעשייתיים לגז טבעי, פרויקטי גז טבעי דחוס לתעשייה ולמגזר התחבורה, פרויקטי ייצור חשמל עצמי בגז טבעי, ועוד. אלקטרה פאוור נחשבת לפורצת דרך בתחום ומאמינה כי המעבר לגז טבעי מועיל לאיכות הסביבה כמו גם לחיסכון כלכלי משמעותי, ולהוזלת עלויות ייצור החשמל לצרכים עצמיים.

• חשמל – זהו תחום המתפתח בצעדי ענק, בו חברתנו עוסקת באספקת חשמל, אנרגיות מתחדשות, עמדות טעינה לרכב חשמלי ועוד. אנו נחשבים לפורצי דרך בייזום והקמת מתקני PV סולאריים וכבר הקמנו בארץ עשרות מתקנים בנפחים של עשרות מגה וואט. כמו כן, אנו מחלוצי אספקת החשמל הפרטית ללקוחות פרטיים ומסחריים עם מונה חשמל דיגיטלי, כאשר לקוחותינו נהנים מתעריפים מוזלים מאלו של חברת החשמל. לאחרונה גם נכנסנו לתחום טעינת רכב חשמלי עם מערכות ניהול מתוקשרות, חכמות ומתקדמות לבנייה רוויה. מערכות אלו מאפשרות להתמודד עם אתגרי ההטענה בישראל, תוך ניהול דינאמי של עומסים בין עמדות, התחשבנות מדויקת מול צרכנים, תמיכה מרחוק, ועוד.

• התייעלות אנרגטית – על לקוחותינו נמנים צרכני אנרגיה גדולים, עבורם אנו מבצעים תהליכי התייעלות המכוונים להפחתת הצריכה בתהליכי חימום, קירור, תאורה, ייצור וכדומה. בין היתר אנו מציעים פתרונות של חיסכון בשריפת דלקים מזהמים ותכנון מיטבי להתייעלות צריכת האנרגיה.

• אתר סופר ביי – בתור חברה הקשובה לצרכי לקוחותיה, הקמנו בתקופת הקורונה את אתר סופר ביי המתמקד במענה אונליין להזמנת בלון גז למנגל ומוצרים נוספים לפיקניק. כך, בלי לצאת מהבית או להרים את הטלפון, לקוחותינו יכולים להזמין במשלוח ישיר בלוני 2.5 ו- 5 ק"ג למנגל, בלונים חד פעמיים לגזיות, ווסתים וצינורות, כלים וסכינים מקצועיות, ומגוון רחב של אביזרים למנגל ולקמפינג כגון אוהלים, כיסאות, ערכות קפה, ערסלים, צידניות, פנסים סולאריים ועוד. זאת, תוך שיתוף פעולה עם המשווקים המובילים בישראל בתחומים אלו.

אנו גאים בפעילותנו המקיפה, בחדשנות וביוזמה פורצות הדרך, ומברכים את כל משפחת אלקטרה פאוור לרגל הזכייה במקום הראשון של בראבו ישראל. כן ירבו!

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

אנרגיות מתחדשות – שיתופי פעולה

Electra Power מובילה את הרפורמה במשק החשמל בישראל ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. החברה פועלת מזה שנים במשק האנרגיה המקומי ושמה דגש מיוחד על קדמה טכנולוגית ואנרגיות מתחדשות. לכן, לקוחותינו נהנים לא רק מחיסכון משמעותי בהוצאות אלא גם מחשמל הרבה יותר נקי וידידותי לסביבה.   Electra Power  מקיימת פעילות ענפה החולשת על ענפי […]
קרא עוד

משק החשמל בישראל- סקירה וניתוח 2023

משק החשמל בישראל עבר בשנים האחרונות רפורמה מקיפה שכללה בין היתר פיצול חברת החשמל לחברות שונות המרכיבות את שרשרת הערך במשק החשמל. בנוסף, בוצע מעבר הדרגתי משימוש בפחם לשימוש בגז טבעי כמקור האנרגיה המרכזי לייצור חשמל. מטרת מאמר זה היא לסקור את התפתחות משק החשמל בישראל בשנים האחרונות, תוך התמקדות בהיבטים הבאים: האם מחיר החשמל […]
קרא עוד