ציוד שצריך לקמפינג בקיץ עם הילדים

20/08/2023

בתקופת הקיץ והחופש הגדול, רבים מהישראלים מנצלים את הזמן בשביל לעשות את מה שכולם אוהבים, כלומר לצאת לקמפינג של יום או יותר ליד נחלי הצפון, על שפת הים, בחורשה וכדומה. אין ספק כי מדובר בזמן איכות, בו הילדים יכולים לראות קצת את העולם שמחוץ למסכים, ואילו המבוגרים יכולים לתפוס קצת שקט ולהתנתק מהעומסים של היומיום. וכדי שהקמפינג יהיה מוצלח, חשוב כמובן לקחת אתכם את הציוד שייתן איכות חיים טובה גם בטבע. בשורות הבאות נביא מספר דוגמאות לציוד שכדאי שיהיה לכם, מעבר לפריטים הבסיסיים כמו כובע, קרם שיזוף וכדומה.

מבשלים בשטח? שיהיו לכם בלון וגזיה!

כפי שתוכלו לראות באתר שלנו, בלונים וגזיות לשטח הם עולם ומלואו, והבחירה תלויה בהעדפות הבישול שלכם. כך למשל, ניתן לקחת אתכם לטבע גזיה ניידת המצטיינת ביציבות גדולה על הקרקע ובקומפקטיות, המתחברת אל מיכל גז קטן ומתברג. לעומת זאת, ישנם גם ראשי גזייה המתחברים למיכלים יותר זולים, לא של הברגה אלא של ניקוב חד פעמי. היתרון של מיכלים אלו טמון במחיר, והחיסרון הוא שמרגע שחיברתם אותם לא ניתן לנתקם מהגזיה עד לתום השימוש, אז הם מאופסנים ביחד.

עוד אפשרות היא לבחור בכירות הגז המבוססות על בלונים מאורכים, שאותם ניתן לנתק כשלא מבשלים. יש אנשים המוצאים את הכירות הללו יותר יציבות ונוחות לבישול. אבל חשוב לציין שבכל הדוגמאות האלו, מיכלי הגז יחסית קטנים ומתאימים לבישולים לא ארוכים, למשל לקפה או תה ולארוחות קטנות. אם אתם מתכוונים לבשל ארוחות יותר מושקעות וממושכות, ייתכן שעדיף ללכת על בלונים של 2.5 קילו גז, ועל ראש גזייה מתאים. אלו בלונים שכבר ניתן לבשל עליהם ארוחות גדולות, ללא חשש שהגז ייגמר וללא צורך בהחלפה. הם נכנסים לכל תא מטען של כל רכב ללא בעיות מיוחדות.

ולבסוף, נציין שניתן גם לקנות ערכות קפה מלאות, הכוללות לצד המיכל והגזיה גם כוסות, פינג’ן, כלים לסוכר ולקפה, ואפילו שש בש.

ציוד נוסף לקמפינג על הילדים

עוד ציוד שחשוב לקחת הוא כמובן האוהל, וכדאי לתת עדיפות לאוהל פתיחה מהירה איכותי, שלא תתאמצו יותר מדי על הקמתו. אם תדמיינו לרגע את הפינה שלכם, בוודאי תרצו שגם תהיה בה מחצלת איכותית, ועליה מספר כסאות במאים או כיסאות נוחים יותר. כיסאות הבמאים מתקפלים לגודל קטן מאוד כך שלא תהיה בעיה לאחסן אותם בתא המטען, אך לפני שאתם מזמינים כיסאות נוחים ומפנקים, שימו לב לגודלם בעת הקיפול ולכך שהם באמת ייכנסו ברכב שלכם.

עוד ציוד שאינו קשור דווקא לילדים, הוא עגלת נשיאה לקמפינג ולים, הזוכה בשנים האחרונות לפופולאריות גדולה. מדובר בעגלה חזקה ויציבה שניתן להעמיס עליה משקלים משמעותיים, עם גלגלים גדולים היכולים לנוע על פני משטחי קרקע מגוונים. העגלה חוסכת הרבה מאמץ בהעברת תיקים וציוד מהרכב אל נקודת הישיבה שלכם ובחזרה, מה שמאוד משמעותי לימי הקיץ החמים.

מבחינת ההנאה והסתלבט, אם אין לכם ערסל איכותי (יחיד או זוגי), כדאי להזמין אחד לקמפינג הבא. פשוט כי אין יותר טוב מערסל מרגיע ומתנדנד בין עצים, על כך יסכימו גם הילדים וגם המבוגרים. אה, ואל תשכחו את המשקאות הקרים והמזונות שחשוב לשמור עליהם ביום חם, באמצעות צידנית בגודל מתאים, וגם לא את השולחן המתקפל שיהיה חיוני לארוחות ובכלל לשמירה על סדר וניקיון בזולה שלכם.

ולבסוף, לשעות הלילה לא אפשר לקחת תאורה סולארית חזקה, או שרשרת לד סולארית חביבה, שתיטען לכם בשטח בשעות היום ותאיר את הקמפינג בחשיכה.

 

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

רפורמת החשמל בישראל – מה אתם צריכים לדעת כצרכנים בשנת 2024

בשנים האחרונות הצטרפו בתי אב רבים בישראל אל רפורמת החשמל, והחלו לקבל את החשמל שלהם מספקיות פרטיות כמו אלקטרה פאוור. משפחות אלו נהנות מחיסכון לא מבוטל בהוצאות החשמל השנתיות, ומהטבות נוספות בהתאם למסלולים ולספקית שעימה בחרו לעבוד. בשורות הבאות נביא מספר עובדות שחשוב לצרכנים לדעת בשנת 2024. עלייה בתעריפי החשמל בפברואר 2024 הדבר הראשון שחשוב […]
קרא עוד

דברים שחשוב לדעת על צריכת גז בבית ובעסק

גז הבישול, המכונה גם גז פחמימני מעובה או בקיצור – גפ"מ, מוכר היטב לציבור הישראלי. בכל בית ועסק קיימים מוצרים שונים הפועלים על גז, ביניהם כיריים, מחממי מים, מערכות הסקה, מייבשי כביסה, מבערים, מקרנים ועוד. כמו כן, בשנים האחרונות מושם הדגש על מעבר אל הגפ"מ לצרכים תעשייתיים ובענף הרכב עקב יתרונותיו האקולוגיים. בשורות הבאות נביא […]
קרא עוד