אלקטרה פאוור חברה מובילה

29/06/2023

אלקטרה פאוור – חברה וותיקה ומובילה בשוק האנרגיה המתחדש

מאז שנת 1953 אלקטרה פאוור (לשעבר סופרגז) נמנית על החברות המובילות בישראל להפצת ושיווק גז עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, חקלאיים ותעשייתיים. כידוע, לאורך העשורים האחרונים עובר העולם לשימוש בגז טבעי, מגמה חשובה במיוחד עבור איכות הסביבה. ככל שיעברו יותר צרכנים לשימוש בגז טבעי כך תצומצם פליטת גזי החממה ומזהמים נוספים אל סביבת החיים והמגורים. בנוסף, שימוש בגז טבעי מביא לחיסכון כלכלי משמעותי, להוזלה של עלויות ייצור החשמל ולשיפור הבטיחות.

חברת אלקטרה פאוור גאה להימנות על המובילות בארץ בשוק האנרגיה המתחדש.

חברה בהתפתחות מתמדת

כאמור, אלקטרה פאוור מקבוצת אלקו בע"מ פועלת עוד משנת 1953. החברה מתמחה בתכנון, הקמת ושיווק מערכות גז עבור לקוחות ביתיים, תעשייתיים, מסחריים וחקלאיים, ולכל אורך השנים מבצעת התאמות לשינויים טכנולוגיים ולתמורות בתחומי הבטיחות והאיכות. כיום כ- 500,000 לקוחות בישראל נהנים משירותי החברה, שהינה גם ספקית הגז הבלעדית לצה"ל, למשטרה ולשב"ס.

על מנת לעמוד בדרישות הבטיחות והאיכות הגבוהות, וכדי לשרת נאמנה את לקוחותיה, אלקטרה פאוור מפעילה מערך הנדסי, לוגיסטי וטכני המעסיק מאות אנשי מקצוע בעלי הסמכות בתחום הגז. האספקה האמינה והרצופה לכל אורך השנה מובטחת באמצעות ייבוא גפ"מ באוניות ייחודיות, עם מערך אחסון בחיפה ובאשקלון, וצי נרחב של משאיות צובר וחלוקה לשינוע בכל רחבי הארץ. שירותי החברה ניתנים 24/7 באמצעות סניפים וסוכנים בפריסה רחבה, לרבות מוקדי שירות טלפוני ומוקד חירום ארצי.

פתרונות מקיפים לתעשייה ולהסבת מערכות אנרגיה לגז

כיום מפעלים תעשייה רבים עושים שימוש בגז על מנת לאפשר עמידה בדרישות איכות הסביבה לאוויר צלול ונקי. לאחר שעברה רפורמת הגז במשק בשנת 1989 התגבר מאוד המעבר מסולר לגז בתעשייה וחברת אלקטרה פאוורהשתלבה במהירות בתחום. נכון להיום משרתת החברה מאות לקוחות תעשייתיים באמצעות מחלקה ייעודית, המפעילה ניידות שירות לתעשייה לצורך קריאות טכניות בכל שעות היממה.

מענה שלם למגזר המסחרי והחקלאי

על לקוחותיה של אלקטרה פאוור נמנים מאות עסקים מרחבי הארץ, עבורם החברה מתכננת ומבצעת תשתיות למערכות גז ומספקת שירות טכני – החל בבתי מלון ועד למסעדות. פעילותה של אלקטרה פאוור ניכרת גם במגזר החקלאי עם התמחות מיוחדת בתכנון והקמת מערכות גז ללולים וחוות גדולות, עבורם היא מספקת פתרונות חימום מתקדמים ביותר המקנים שליטה אוטומטית על טמפרטורות במתחמים גדולים.

כל הפתרונות למגזר הביתי

אלקטרה פאוור מתמחה בתכנון והקמת מערכות גז ללקוחות פרטיים, וכן באספקת גז המתבצעת באמצעות מערכות גז מרכזיות ובעזרת מיכלים ניידים של 12 ק"ג ו- 48 ק"ג. כאמור, גז הבישול נחשב למקור אנרגיה זמין, שימושי ונקי יחסית לדלקי מאובנים, עם יעילות אנרגטית גבוהה וחיסכון כלכלי. חברת אלקטרה פאוור תורמת רבות לקידום הנושא ולשימוש בגז לצורך חימום חללים, הסקה, בישול וחימום מים במגזר הפרטי. החברה גם משווקת מערכת חימום מים מתקדמות המחליפות או מצטרפות לדוד החשמל, ומערכות הסקה ביתיות מתקדמות המבטיחות בית חם ומים חמים בכל עת וללא מגבלה. ולבסוף, החברה גם אמונה על אספקת בלוני גז למנגל ומגוון רחב של מוצרים למנגל גז ביתי באמצעות האתר הייעודי – סופרביי.

זרוע הגז הטבעי של אלקטרה פאוור אנרגיה

זרוע שיווק הגז הטבעי של אלקטרה פאוור, מובילה כיום בארץ בשיווק של גז טבעי בעזרת רשת החלוקה ובעזרת שינוע גז טבעי דחוס. החברה מציעה פתרונות הנדסיים כוללים להסבה של מערכות אנרגיה קיימות למערכות הצורכות גז טבעי, לרבות טיפול בהיבטים כגון הנדסה, רגולציה ותנאי מימון אטרקטיביים. החברה יוזמת מגוון פרויקטים בשוק האנרגיה המתחדש, לרבות ייזום פרויקטים להסבה של מפעלי תעשייה לגז טבעי, פרויקטי גז טבעי דחוס למגזרי התחבורה והתעשייה, ופרויקטי קו-גנרציה לייצור עצמי של חשמל.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

אנרגיות מתחדשות – שיתופי פעולה

Electra Power מובילה את הרפורמה במשק החשמל בישראל ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. החברה פועלת מזה שנים במשק האנרגיה המקומי ושמה דגש מיוחד על קדמה טכנולוגית ואנרגיות מתחדשות. לכן, לקוחותינו נהנים לא רק מחיסכון משמעותי בהוצאות אלא גם מחשמל הרבה יותר נקי וידידותי לסביבה.   Electra Power  מקיימת פעילות ענפה החולשת על ענפי […]
קרא עוד

כיצד לחסוך בהוצאות החשמל בקיץ

הוצאות החשמל בקיץ הן חלק בלתי מבוטל מהעלויות החודשיות של המשפחה הישראלית, ומגיעות למאות שקלים בחודש ולעיתים אף למעלה מכך. לכן, חשוב לדעת שהתנהלות חכמה בהפעלת המכשירים השוטפת, לצד מספר פעולות התייעלות, יכולה בהחלט להוביל לחיסכון משמעותי בהוצאות. בשורות הבאות יובאו מספר המלצות בנושא. חימום המים בבית המשאב הטבעי הזמין ביותר בארצנו היא כמובן השמש, […]
קרא עוד