גז לתעשייה – גפ"מ

מאז שנת 1953 נמנית Electra Power מבית אלקו אלקטרה על החברות הגדולות והמובילות במשק הגז הישראלי. לאורך השנים אספקת הגז ומוצרי הגז ללקוחות תעשייתיים היוותה נדבך חשוב בפעילותנו, ורכשנו היכרות מעמיקה עם צרכי ודרישות המגזר. כיום שירותינו מסופקים למפעלים מכל רחבי הארץ, בכל סדר גודל ומקשת רחבה של תחומי פעילות. 

אנו מעניקים למפעלים מעטפת שירות מלאה, החל בתכנון והקמה של תשתיות, דרך אספקה והתקנה של מוצרים חסכוניים ואמינים, ועד לאספקת הגפ"מ השוטפת ושירותים טכניים לפי קריאה. השירות ניתן על ידי צוות מיומן ומסור של מהנדסים וטכנאים, בעלי ניסיון עשיר בעבודה מול מפעלים ובמתן פתרונות מיטביים לצרכיהם.

יש להדגיש כי חברתנו פועלת הן בתחום הגז הטבעי הדחוס (גט"ד) לתעשייה, והן בתחום הגפ"מ. באשר לגז הטבעי, הכוונה היא לטכנולוגיית Compressed Natural Gas ׁ(CNG) שבאמצעותה ניתן לדחוס גז טבעי ולשנעו עם מיכליות למפעלים. עבור לקוחות המעוניינים לבצע את המעבר לגט"ד אנו מספקים מענה מקיף, המקנה חיסכון גדול בהוצאות האנרגיה וחלופה ירוקה לשימוש במזוט, גפ"מ או סולר. חברתנו מובילה ומבצעת את הסבת המפעל לשימוש בגט"ד, ובהמשך מספקת את הגז באופן שוטף וקבוע בהתאם לצרכים. 

למידע נוסף על הסבה לגט"ד – לחצו כאן.

 

פתרונות גפ"מ חסכוניים לצרכים תעשייתיים

 

גפ"מ (גז פחמימני מעובה) הינו תערובת של גזים פחמימניים שניתן להשתמש בה בעיקר לצורכי בישול והסקה, ולכן הוא מוכר בישראל בתור גז בישול. בתחום זה חברתנו מבצעת תכנון והתקנה של תשתיות ומוצרים חסכוניים, אספקה שוטפת של גפ"מ ומתן שירותים טכניים. לקוחותינו נהנים משילוב אופטימאלי שבין פתרונות מתקדמים המפחיתים את הוצאות האנרגיה, ובין ידע עשיר המאפשר התאמה מדויקת לצרכיו של המפעל.

לדוגמא, במפעלים רבים קיים צורך בחימום אזורי עבודה למען רווחתם של העובדים. עבור מטרה זו אנו מציעים מקרני נירוסטה וקרמיקה מבית SBM הצרפתית, בהתאם לאפיון ותכנון מוקדם של מהנדסי וטכנאי חברתנו. אלו מקרנים בעלי שליטה אוטומטית ובקרת טמפ' מדויקת, חסכוניים בצריכת הגז, המפחיתים את הוצאות האנרגיה של המפעל בהשוואה למוצרי חימום חשמליים.

דוגמא נוספת מהווים אמצעים לחימום מים, הנדרשים עבור מקלחות העובדים במפעל, ביצוע שטיפות לכלים ועוד. לשם כך חברתנו מספקת ומתקינה דודי אגירה של חברת A.O. SMITH בקיבולת של 190 ליטרים, חסכוניים בצריכת הגז ובטוחים לשימוש, המאפשרים שימוש רצוף במים חמים במפעל. כמו כן, אנו מספקים מחממי מים על גז להתקנה פנימית או חיצונית במפעל, ברמות שונות של ספיקה. מדובר במחממים חסכוניים בהרבה משימוש באמצעים חשמליים, המאפשרים ליהנות ממים חמים באופן מיידי, בלי מגבלת כמות או זמן, תוך שליטה קלה בטמפרטורה הרצויה.

מעבר לכך, ביכולתנו לספק עוד מגוון פתרונות בהתאם לצרכי המפעל, כגון מבערי גז בתפוקות שונות מבית היצרניות RIELLO ו- WEISHAUPT, לרבות שירותי תיקונים וחלפים למבערים אלו על פי צורך.

 

גב איתן לצרכי הגז של המפעל 

 

לאורך השנים אלפי לקוחות תעשייתיים בחרו בנו לאספקת הגפ"מ השוטפת, ולא בכדי. העבודה עימנו מעניקה גב איתן של חברה בעלת פריסה ארצית נרחבת, המעמידה לרשותכם אנשי מקצוע מובילים, מסורים ובעלי תודעת שירות גבוהה. אנו מכירים היטב את חשיבותה של התנהלות חלקה ויעילה במפעלים, ולפיכך שירותינו מסופקים במהירות ומתוך הבנת האחריות המוטלת על כתפינו. 

אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות של Electra Power, ולפנות אלינו כדי לקבל מענה לכל שאלה והתלבטות.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

רפורמת החשמל בישראל – מה אתם צריכים לדעת כצרכנים בשנת 2024

בשנים האחרונות הצטרפו בתי אב רבים בישראל אל רפורמת החשמל, והחלו לקבל את החשמל שלהם מספקיות פרטיות כמו אלקטרה פאוור. משפחות אלו נהנות מחיסכון לא מבוטל בהוצאות החשמל השנתיות, ומהטבות נוספות בהתאם למסלולים ולספקית שעימה בחרו לעבוד. בשורות הבאות נביא מספר עובדות שחשוב לצרכנים לדעת בשנת 2024. עלייה בתעריפי החשמל בפברואר 2024 הדבר הראשון שחשוב […]
קרא עוד

ציוד שצריך לקמפינג בקיץ עם הילדים

בתקופת הקיץ והחופש הגדול, רבים מהישראלים מנצלים את הזמן בשביל לעשות את מה שכולם אוהבים, כלומר לצאת לקמפינג של יום או יותר ליד נחלי הצפון, על שפת הים, בחורשה וכדומה. אין ספק כי מדובר בזמן איכות, בו הילדים יכולים לראות קצת את העולם שמחוץ למסכים, ואילו המבוגרים יכולים לתפוס קצת שקט ולהתנתק מהעומסים של היומיום. […]
קרא עוד