מחמם מים על גז – צעד גדול לאיכות החיים

דברו עם חברים או קולגות ושאלו אותם – האם הם מרוצים ממחמם מים על גז שהתקינו בבית או בעסק? אחר כך כבר לא תצטרכו לקרוא את השורות הבאות, כי כל מי שהתקין את המכשיר יוכל לספר לכם על השדרוג המשמעותי באיכות החיים. אפשר לסכם את היתרונות כך: מים חמים זמינים מיידית, לעולם לא נגמרים ותמיד בטמפרטורה המועדפת עליכם. הוסיפו לכך את החיסכון בהוצאות ואת התרומה לאיכות הסביבה, וקיבלתם שילוב מושלם.

כמה עובדות בסיסיות לגבי מחממי מים על גז

חברת Electra Power מבית אלקו אלקטרה אמונה על תכנון והקמת מערכות גז ללקוחות פרטיים ועסקיים כבר למעלה מ- 70 שנה. אנו תמיד שואפים להביא ללקוחותינו את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר, ודברים אלו נכונים גם לגבי מערכות חימום המים של MACRO. 

בתמצית, מדובר במערכות המחליפות את דוד החשמל כיחידה עצמאית, או כתוספת לדוד השמש. הן מתחברות אל צנרת המים הראשית ואל צרכנים כגון המקלחת, ברז המטבח וכדומה. ממש ברגע שאתם פותחים את הברז נכנס לפעולה תא בעירה, שמחמם את המים בדיוק לטמפרטורה שאותה קבעתם על הצג הדיגיטלי. וזהו, יש לכם מים חמים מייד וללא מגבלה. 

אנו מציעים מספר דגמים של מערכות חימום מים מבית MACRO, הנבדלות זו מזו באפשרות להתקנה פנימית או חיצונית, וכן ברמת הספיקה (ליטרים של מים חמים לדקה). הדגמים השונים מאפשרים לנו להתאים עבורכם את המערכת הנכונה, על פי צרכי הבית או העסק. 

להתרשמות מדגמי חממי המים שחברתנו מציעה – לחצו כאן

כך מחמם המים מקפיץ לכם את איכות החיים:

  • מים חמים במיידי – אין צורך לחכות דקות ארוכות עד שיתחממו המים בדוד החשמלי. מישהו רוצה להתקלח? יש מים חמים עכשיו!
  • בלי מגבלות – לא צריך לדאוג שהמים החמים למקלחת או לשטיפת הכלים יגמרו. כל זמן שיש מים בצנרת (וגז בבלון שלכם) יהיו לכם מים חמים. אז אין יותר ויכוחים על התור למקלחת וגם אפשר ליהנות מאמבטיה חמה, ארוכה וטובה בלי דאגות.
  • בכל זמן ועונה – מחמם מים על גז נותן לכם מים חמים 24/7 ואין זה משנה אם בחוץ יורד גשם או שהשמש לוהטת. למה זה חשוב? כי בעיקר בחורף המועד לתקלות והפסקות ברשת החשמל, המים החמים שלכם בכלל לא מושפעים.
  • איך שאתם אוהבים – את מערכת החימום ניתן לכוון בדיוק לטמפרטורה שאתם מעדיפים, וכל טמפרטורה שבין 36 ל- 55 מעלות אפשרית. עם זאת, יש לזכור שככל שהטמפ' גבוהה יותר כך עולה צריכת הגז, אז בחרו בחום שאתם אוהבים בלי להגזים.

גם נהנים וגם חוסכים בהוצאות האנרגיה

לפעמים דברים טובים הולכים יד ביד, וכך גם במקרה של מחמם מים על גז, המציע לצד שדרוג של איכות החיים גם חיסכון בהוצאות:

  • בניגוד לדוד חשמלי שחייב לחמם את כל המים ולכן עובד זמן ממושך, מחמם על גז פועל אך ורק כשפותחים את ברז המים החמים. אז אין שום בזבוז של אנרגיה לחינם.
  • גם העובדה שמחמם על גז מביא את המים בדיוק לטמפ' המבוקשת מקטינה את הצריכה, בהשוואה לדוד חשמלי שמתאמץ לחמם לטמפ' גבוהות יותר.
  • מחקרים מראים כי יעילותו האנרגטית של מחמם מים על גז גבוהה ב- 90% בהשוואה לדוד חשמלי, והחיסכון כולו שלכם.
  • את מחמם המים שלכם ניתן לחבר גם אל הצנרת של דוד השמש. מכיוון שהמערכת מחממת רק לטמפ' המבוקשת, כאשר מגיעים מים חמים מהדוד היא אינה צריכה להיכנס לפעולה חלקית או מלאה. במילים אחרות, אתם ממשיכים ליהנות מאנרגיה סולארית חינמית.
  • מחממי מים איכותיים הינם אמינים מאוד ומציגים פחות בלאי ותקלות בהשוואה לדודים חשמליים. לכן החיסכון מגיע גם מהוצאות התחזוקה לטווח הארוך.

הצעד המתבקש עבורכם, וגם למען הסביבה

אם לא די ביתרונות שכבר צוינו, השימוש במחמם מים על גז גם ידידותי יותר לסביבה מאשר דוד חשמל, עקב פליטה נמוכה יותר של C02 לאטמוספרה. אז ברור שזהו צעד מתבקש למי שרוצה לשפר את איכות חייו, לחסוך בהוצאות ועל הדרך גם לשמור על הסביבה היקרה לכולנו. 

לכך מצטרף מערך השירות של חברתנו, המספק מענה בכל ימות השנה בפריסה ארצית נרחבת. אנו עומדים לרשותכם בטלפון, במוקד החירום וגם דרך האתר לביצוע הזמנות, להוצאת קריאות שירות ולמענה על שאלות. 

דברו איתנו. המים החמים שלכם יהיו בידיים טובות.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

אנרגיות מתחדשות – שיתופי פעולה

Electra Power מובילה את הרפורמה במשק החשמל בישראל ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. החברה פועלת מזה שנים במשק האנרגיה המקומי ושמה דגש מיוחד על קדמה טכנולוגית ואנרגיות מתחדשות. לכן, לקוחותינו נהנים לא רק מחיסכון משמעותי בהוצאות אלא גם מחשמל הרבה יותר נקי וידידותי לסביבה.   Electra Power  מקיימת פעילות ענפה החולשת על ענפי […]
קרא עוד

פתרונות חכמים ויעילים לניהול טעינת רכב חשמלי

כל מי שנוסע על כבישי הארץ יכול להתרשם מהריבוי המהיר של רכבים חשמליים מבית יצרניות עולמיות מובילות. וכל מי שעיניו בראשו גם מבין שהמגמה הזו רק תמשיך להאיץ בעתיד הנראה לעין, ככל הנראה עד לרמה שבה רכבי המונעים בדלק יהיו מחזה נדיר וארכאי. מצד אחד, אלו בשורות טובות לסביבה ולאוויר שכולנו נושמים, אך מצד שני […]
קרא עוד