טפסים להורדה

עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת שלנו, טרם הצלחנו להיפטר מהטפסים השונים. מה שכן ריכזנו אותם כאן להורדה, מילוי וחתימה ולא שכחנו להסביר בפשטות על מה מדובר בטופס.  

את הטפסים ניתן למלא על ידי לחיצה על הקישורים הבאים:

  להורדה טופס הצטרפות הוראת קבע

  להורדה טופס הצטרפות הוראת קבע "סופרגז הנגב"

  להורדה הסכם לאספקת גז

  להורדה טופס העברת בעלות

 

לפניכם הסברים תמציתיים וברורים לגבי הטפסים שלעיל ומשמעותם:

הוראת הקבע כמו הוראת קבע, חוסכת זמן בחיפוש החשבון במגרות המטבח ומאפשרת תשלום בזמן שנוח. ההצטרפות לתשלום בהוראת קבע קל, מהיר ופשוט ומרגע ההצטרפות – הכל על אוטומט. 

איך מצטרפים? מורידים את הטופס, מדפיסים, ממלאים את כל הפרטים (מספר צרכן, כתובת, שם הבנק, מספר הסניף והחשבון וכו'). אחר כך מחתימים את הבנק ומעבירים אלינו את המסמך החתום בפקס 09-8308185, או בדואר לכתובת: בית שראל רחוב הגביש 8, א.ת. נתניה.

דבר חשוב : אחרי השליחה כדאי לצלצל לשירות הלקוחות שלנו ב- 3114* כדי לברר אם הטופס התקבל. כמובן שאפשר לבטל את הוראת הקבע בכל רגע על ידי הודעה לבנק. ההוראה תבוטל יום לאחר מסירת ההודעה

הסכם לאספקת גז 

כמו כל מערכת יחסים שמתחילחה באופן רשמי ויש מצב שתהפוך לאישית וידידותית, גם אצלינו צריך לחתום על הסכם. מדובר על טופס סטנדרטי שמקובל אצל כל חברות הגז. המשמעות שלו היא כפולה : האחת היא שאנחנו מתחייבים לספק לך גז שזה ברור, להתקין אצלך מערכת גז, לתחזק אותה באופן שוטף וכמובן שלטפל בתקלות. בין אם בחרת באספקת גז פרטית (צרכן אחד) או מרכזית (שניים ומעלה). המחוייבות השנייה היא שלך כלפינו וזה אומר תשלום עבור אספקת הגז, דמי שימוש קבועים, התנהלות זהירה ובטוחה עם המערכת וצרכני הגז בבית ועוד. נבקש לקרוא את ההסכם במלואו ואם יש שאלות, נשמח לענות.

טופס העברת בעלות

הטופס הזה מתבקש כאשר דירה שהייתה בבעלות לקוח/ה שלנו , וקיימת בה מערכת גז פרטית או מרכזית, נמכרת לבעלים חדשים. החלק הראשון של הטופס כולל את פרטי הלקוח/ה היוצא/ת (הבעלים הקודמים של הדירה), כמו מספר לקוח, מספר טלפון, תאריך עזיבת הדירה, קריאת מונה הגז והתאריך. חלקו השני של הטופס מתייחס ללקוח/ה הנכנס/ת (הבעלים החדשים של הדירה), ולמעשה זהה להסכם אספקת הגז שהזכרנו קודם. 

חשוב לדעת שמי שהבעלים החדשים יתבקשו לשלם דמי פיקדון והצטרפות בחשבון הגז הבא, על פי התעריפים שיהיו בזמן הכניסה. על ידי חברתנו באותה עת. שוב,נבקש לקרוא את ההסכם במלואו ואם יש שאלות, נשמח לענות.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

רפורמת החשמל בישראל – מה אתם צריכים לדעת כצרכנים בשנת 2024

בשנים האחרונות הצטרפו בתי אב רבים בישראל אל רפורמת החשמל, והחלו לקבל את החשמל שלהם מספקיות פרטיות כמו אלקטרה פאוור. משפחות אלו נהנות מחיסכון לא מבוטל בהוצאות החשמל השנתיות, ומהטבות נוספות בהתאם למסלולים ולספקית שעימה בחרו לעבוד. בשורות הבאות נביא מספר עובדות שחשוב לצרכנים לדעת בשנת 2024. עלייה בתעריפי החשמל בפברואר 2024 הדבר הראשון שחשוב […]
קרא עוד

פתרונות חכמים ויעילים לניהול טעינת רכב חשמלי

כל מי שנוסע על כבישי הארץ יכול להתרשם מהריבוי המהיר של רכבים חשמליים מבית יצרניות עולמיות מובילות. וכל מי שעיניו בראשו גם מבין שהמגמה הזו רק תמשיך להאיץ בעתיד הנראה לעין, ככל הנראה עד לרמה שבה רכבי המונעים בדלק יהיו מחזה נדיר וארכאי. מצד אחד, אלו בשורות טובות לסביבה ולאוויר שכולנו נושמים, אך מצד שני […]
קרא עוד