חשמל לבעלי עסקים

אלקטרה Power מספקת חשמל לעסקים בעלויות משתלמות במיוחד, עם הגב החזק של חברה מוכרת, יציבה, אמינה ומובילה במשק האנרגיה הישראלי. על לקוחותינו נמנים עסקים מכל המגזרים והיקפי הפעילות, החל במשרדים, מאפיות, חנויות ועצמאיים, דרך עסקים גדולים כמו מפעלי תעשייה, ועד לצרכנים כבדים מאוד כגון רשתות מלונות בפריסה ארצית.

לקוחותינו יודעים היטב שלבחירה ב- אלקטרה Power יש מספר יתרונות משמעותיים:

  • חיסכון בהוצאות החשמל לעסק – לקוחות עסקיים  נהנים מהנחה משמעותית תוך בדיקה מעמיקה של הכדאיות הכלכלית והתאמה מדויקת לצרכיהם. במקרים רבים הנחות אלו יכולות לעשות את כל ההבדל בשורת הרווח של העסק. .
  • חשמל ירוק – חברתנו מקיימת שיתופי פעולה הדוקים עם יצרניות החשמל הסולארי הגדולות בארץ. לכן, מרבית החשמל המגיע ללקוחותינו הינו ידידותי לסביבה,  עסקים המעוניינים להעלות את תרומתם לסביבה, לקדם תדמית ירוקה ולזכות ביתרון בשווקים מפותחים, ימצאו אצלנו את המענה לכך.
  • גמישות וזמינות – אנו נכונים לאתגר התחרות באספקת החשמל לעסקים. חברתנו עושה כל מאמץ על מנת להיות הבחירה הראשונה והאטרקטיבית ביותר, ונהיה מוכנים לבוא לקראת הלקוח על דרישותיו וצרכיו המיוחדים.
  • סינרגיה אנרגטית –מזה שנים ש- אלקטרה Power מוכרת מוצרים בתחום הגפ"מ, הגז הטבעי ופתרונות אנרגטיים נוספים ללקוחות עסקיים מגוונים. לכן, הבחירה בחברתנו מאפשרת לייצר סינרגיה בין מספר פתרונות תחת קורת גג אחת, וליהנות ממענה מקיף ויעיל של חברה שזכתה לפרסים גם בתחום השירות.

 

ומעל הכל, עם חשמל לעסקים לא משחקים! בתור לקוחות של אלקטרה Power נהנים משקט תעשייתי ומגב איתן של חברה וותיקה, מנוסה ובעלת מוניטין. לרשותכם עומדות התשתיות המתקדמות של חברתנו, שירות הלקוחות המוביל ואנשי מקצוע שיודעים לתת מענה לכל קריאה מסביב לשעון.

אז איך מצטרפים אלינו?

חשוב להדגיש שגם אם אתם לקוחות עסקיים שלנו, חברת החשמל נותרת אחראית על כלל הולכת החשמל והתשתיות. חברת החשמל דואגת לטיפול בתקלות ולשדרוג התשתיות, בדיוק כפי שהיה תמיד. מסיבה זו גם אין כל צורך בשינוי תשתיות החשמל, בביצוע התקנות או אפילו בהזמנת טכנאי של חברתנו לעסק. 

כל שצריך לעשות הוא לפנות אל חברת החשמל  באמצעות מוקד 103 ולהזמין התקנה של מונה דיגיטלי חכם, בעלות חד פעמית של כ 265 ₪. לאחר מכן, נמצא יחד את המסלול המתאים עבורכם בהתאם למאפייני צריכת החשמל בעסק, כך שתוכלו ליהנות מחיסכון אופטימאלי בהוצאות האנרגיה. 

 

 

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

רפורמת החשמל בישראל – מה אתם צריכים לדעת כצרכנים בשנת 2024

בשנים האחרונות הצטרפו בתי אב רבים בישראל אל רפורמת החשמל, והחלו לקבל את החשמל שלהם מספקיות פרטיות כמו אלקטרה פאוור. משפחות אלו נהנות מחיסכון לא מבוטל בהוצאות החשמל השנתיות, ומהטבות נוספות בהתאם למסלולים ולספקית שעימה בחרו לעבוד. בשורות הבאות נביא מספר עובדות שחשוב לצרכנים לדעת בשנת 2024. עלייה בתעריפי החשמל בפברואר 2024 הדבר הראשון שחשוב […]
קרא עוד

לשדרג את איכות החיים עם מחממי מים

אם עדיין אינכם מכירים את מחממי המים על גז, כדאי שתדעו שמדובר בהמצאה גאונית שמשדרגת בכמה רמות את איכות החיים. מדובר במכשיר הפועל על גז שמתחבר אל הצנרת הראשית של המים בביתכם, ומכאן והלאה מספק מים חמים ללא מגבלה, באופן מיידי ובדיוק בטמפרטורה שאתם רוצים. למה זה טוב? במרבית הבתים בישראל יש דוד חשמל ודוד […]
קרא עוד