חשמל מוזל חשמל מוזל

הכירו את ספק החשמל החדש!

29/06/2023

בעשור השלישי של שנות האלפיים, ספקי חשמל ביתיים יכולים להיות חברות פרטיות, לא רק חברת החשמל. מבין הספקיות הפרטיות, כדאי להכיר את Electra Power, המהווה את שלוחת האנרגיה של קבוצת אלקו.

מדובר בחברה וותיקה מאוד הפועלת עוד משנות החמישים של המאה ה- 20, ונחשבת למתקדמת ומובילה במקצועיות, בטכנולוגיה ובשירות הלקוחות. החברה עצמה נסחרת בבורסה ומעניקה כיום את שירותיה לכחצי מיליון אלף לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ.

ספק החשמל החדש מציע סל פתרונות אנרגיה רחב ומגוון

חברתנו מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות, כגון חשמל ביתי, גז טבעי לתעשייה ותחבורה, גז לבישולעמדות טעינה לרכבים חשמלייםאנרגיה סולארית ועוד. כאמור, בעקבות הרפורמה במשק החשמל קיבלנו מרשות החשמל רישיון למכירת חשמל ללקוחות פרטיים. לפיכך, אנו מספקים חשמל ופתרונות אנרגיה למשקים ביתיים, במספר חבילות הכוללות גם מסלולים מוזלים וחסכוניים, המפחיתים את הוצאות החשמל והאנרגיה החודשיות. כל זאת, עם מערך שירות לקוחות מקצועי, זמין ואדיב שזכה בפרסים בתחום השירות ושביעות הרצון של הלקוח.

אספקת חשמל לבעלי מונה חכם

כדי לבחור בנו כספקי החשמל לביתכם, צריך להיות לכם בבית מונה חכם. מדובר במונה דיגיטלי מיוחד, שלאחר שהותקן כבר ניתן להצטרף אלינו ללא צורך בסיוע של חשמלאי, בביצוע שינויים בתשתיות הבית או בהחלפת ממשק החשמל.

חשוב לדעת כי עד היום במרבית הבתים בישראל מותקן מונה חשמלי אנלוגי, שיש צורך לקרוא את נתוניו באופן ידני. בחלק מהבתים כבר מותקנים מונים דיגיטליים יותר מתקדמים, ובשנים האחרונות החלה חברת החשמל להתקין את המונה הדיגיטלי המתקדם ביותר, שמכונה גם מונה רציף או מונה חכם. מדובר במכשיר המסוגל לשדר בצורה רציפה את צריכת החשמל של הבית, וכאמור הוא מהווה תנאי יסודי לקניית חשמל מספקית פרטית כחברתנו. כיום ניתן להתקין את המונה החכם על ידי הזמנת טכנאי של חברת החשמל, בעלות חד פעמית של קצת יותר מ- 200 ₪.

העברת חשבון החשמל שלכם אלינו

התקנת מונה חכם והעברת חשבון החשמל לחברתנו, מעניקה לכם תעריפי חשמל מוזלים החוסכים מאות שקלים בהוצאות משק הבית. באופן מיוחד, מדובר בחיסכון משמעותי בתקופה הנוכחית, בה יוקר המחייה ומחירי החשמל גבוהים ומעיקים.
המעבר אל חברתנו פשוט ומהיר, ואינו דורש כל מחויבות מצדכם. כל שעליכם לעשות הוא לוודא שיש לכם מונה חכם או להתקין אחד. לאחר מכן, יש להשאיר את פרטיכם באתר של חברתנו ונציג מטעמנו יחזור אליכם בטלפון, יסביר את מהות המעבר ויציע מספר מסלולי התחברות לבחירה. בהמשך, חשבון החשבון שלכם יעבור מחברת החשמל אלינו באופן מהיר ופשוט, הדומה למעבר של טלפונים בשוק הסלולרי.

מסלולי חשמל משתלמים

חברתנו מציעה ללקוחותיה הפרטיים מספר מסלול התחברות מוזלים. למשל, ניתן לבחור במסלול פאוור של מחיר חשמל יומי מוזל, מעולה לאנשים שמבלים שעות רבות מחוץ לבית. מצד שני, מסלול הייטק מעולה למי שכן מרבה לשהות בבית בשעות הבוקר והלילה, ועבור שעות אלו יזכה בנחה משמעותית במחיר החשמל. בנוסף, לכך לקוחות הנהנים גם מאספקת הגז שלנו, יוכלו להצטרף למסלול דאבל ויזכו לקבל גם הנחה בעלויות החשמל וגם הטבה בגז.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

אנרגיות מתחדשות – שיתופי פעולה

Electra Power מובילה את הרפורמה במשק החשמל בישראל ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. החברה פועלת מזה שנים במשק האנרגיה המקומי ושמה דגש מיוחד על קדמה טכנולוגית ואנרגיות מתחדשות. לכן, לקוחותינו נהנים לא רק מחיסכון משמעותי בהוצאות אלא גם מחשמל הרבה יותר נקי וידידותי לסביבה.   Electra Power  מקיימת פעילות ענפה החולשת על ענפי […]
קרא עוד

כיצד לחסוך בהוצאות החשמל בקיץ

הוצאות החשמל בקיץ הן חלק בלתי מבוטל מהעלויות החודשיות של המשפחה הישראלית, ומגיעות למאות שקלים בחודש ולעיתים אף למעלה מכך. לכן, חשוב לדעת שהתנהלות חכמה בהפעלת המכשירים השוטפת, לצד מספר פעולות התייעלות, יכולה בהחלט להוביל לחיסכון משמעותי בהוצאות. בשורות הבאות יובאו מספר המלצות בנושא. חימום המים בבית המשאב הטבעי הזמין ביותר בארצנו היא כמובן השמש, […]
קרא עוד