הכירו את האלטרנטיבה החדשה והחסכונית לספקי החשמל הוותיקים בישראל

27/12/2023

כידוע, עלויות החשמל מהוות סעיף מרכזי בהוצאות של בתי אב, עסקים וחברות. לכן חשוב לדעת שניתן בהחלט לעבור אל ספקית חשמל חדשה כמו אלקטרה פאוור. המעבר הזה צופן בחובו כמה וכמה יתרונות למשפחות ולעסקים, ובפרט תעריפים חסכוניים יותר וחשמל ירוק יותר.

משפחות חוסכות מאות שקלים בשנה על חשמל

עד שעברה הרפורמה במשק החשמל בשנת 2021, צרכנים פרטיים קנו את החשמל שלהם רק מחברת החשמל בתעריפי מקסימום. אבל היום מקטע אספקת (מכירת) החשמל כבר פתוח לתחרות ויש כמה חברות שמציעות תעריפים מוזלים. זה אומר שאם תמיד שילמתם לחברת החשמל את התעריף המקסימאלי על הפעלת המקרר, המזגן או התנור שלכם, אחרי המעבר לאלקטרה פאוור תתחילו לקבל הנחות מהתעריף לפי מסלול ההנחה שתבחרו.

לדוגמא, ניתן להצטרף למסלול POWER ולקבל הנחה כללית של 5% על כל החשמל שאתם צורכים בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה. בשנה השנייה תקבלו 6% הנחה ובשנה השלישית 7% הנחה כללית על החשמל בבית בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה. לעומת זאת, במסלול 'הייטק', שהוא מסלול מותאם לעבודה מהבית, נהנים מ- 8% הנחה בין השעות 23:00 ל- 17:00, בשנה השנייה 9% הנחה ובשנה השלישית 10% הנחה על צריכת החשמל באותן שעות. כמו כן, ניתן להצטרף למסלול 'דאבל' שלנו וליהנות מחיסכון כפול: גם חיסכון בעלוית החשמל וגם 120 ₪ הנחה על הגז שנספק לכם.

לצד ההנחות, חשוב לנו לומר שלאלקטרה פאוור יש הסכמים עם יצרניות חשמל סולארי גדולות בארץ. מדובר בהפקת חשמל באמצעות אנרגיות מתחדשות ומסייעות בהפחתת פליטת הפחמן החמצני והפקת חשמל ירוק יותר. לכן, כאשר תצטרפו אלינו תוכלו לדעת שאתם מעלים את תרומתכם לסביבה, ושחלק מצריכת החשמל בביתכם מגיע ממקור ירוק.

עסקים חוסכים אלפי שקלים בשנה, ולמעלה מכך

בשנת 2018 הוחלט להפריט את מקטע הייצור מחברת החשמל, ומאז נכנסו לתחום יצרני חשמל נוספים. נכון להיום, יותר ממחצית ייצור ואספקת החשמל למגזר המסחרי מבוצע על ידי ספקים פרטיים, המציעים תנאים טובים יותר. חברתנו גאה להוביל גם את התחום הזה. על לקוחותינו נמנים עסקים מכל המגזרים והיקפי הפעילות, כגון חנויות, מאפיות, משרדים, עצמאיים, מפעלים ועד רשתות מלונות בפריסה ארצית.

הבחירה בנו על פני ספקי חשמל פרטיים אחרים מעניקה מספר יתרונות משמעותיים. קודם כל, בדומה ללקוחות הפרטיים, לקוחות עסקיים קטנים יכולים לבחור בין הנחה כללית על החשמל בכל שעות הפעילות, ובין הנחה גדולה יותר בשעות צריכת השיא. לעומת זאת, לקוחות גדולים יכולים ליהנות מהנחה על רכיב הייצור על סמך בדיקת כדאיות כלכלית, ולפי התאמה מדויקת לצרכיהם. מדובר בהנחות שיכולות להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים בשנה, כתלות במאפייני הצריכה של העסק.

כמובן שגם כאן אנו נעזרים ביצרני החשמל הסולארי, שעובדים איתנו בשיתוף פעולה הדוק. המשמעות היא שלאחר ההצטרפות אלינו חלק נכבד מהמיכון והמכשור בעסק יעבוד על חשמל שחלקו יוצר ע"י אנרגיות מתחדשות ידידותיות יותר לסביבה – מה שתוכלו להציג ללקוחות שלכם.

יתר על כן, חברתנו מובילה מזה שנים את תחום הגפ"מ, הגז הטבעי ופתרונות אנרגטיים נוספים ללקוחות מסחריים ועסקיים. לכן לקוחותינו נהנים מסינרגיה אנרגטית ממגוון פתרונות תחת קורת גג אחת, תוך גמישות והתאמה אופטימאלית לצרכים.

ולבסוף, בתור לקוחות של אלקטרה פאוור תיהנו מגב איתן ומשקט תעשייתי, כפי שמעניקה חברה מנוסה וותיקה ששמה הולך לפניה במשק הישראלי. לרשותכם עומד שירות הלקוחות זוכה הפרסים שלנו, תשתיות מתקדמות ואנשי מקצוע המספקים מענה לקריאות מסביב לשעון.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

אנרגיות מתחדשות – שיתופי פעולה

Electra Power מובילה את הרפורמה במשק החשמל בישראל ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. החברה פועלת מזה שנים במשק האנרגיה המקומי ושמה דגש מיוחד על קדמה טכנולוגית ואנרגיות מתחדשות. לכן, לקוחותינו נהנים לא רק מחיסכון משמעותי בהוצאות אלא גם מחשמל הרבה יותר נקי וידידותי לסביבה.   Electra Power  מקיימת פעילות ענפה החולשת על ענפי […]
קרא עוד

כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת מונה חשמל חכם

עקב הרפורמה האחרונה במשק החשמל, המאפשרת לחברות נוספות לספק חשמל לצרכניים פרטיים לצד חברת החשמל, גברה מאוד ההתעניינות הציבוריות במונים החכמים. זאת, פשוט כי מונה חכם הוא תנאי להצטרפות אל הרפורמה החדשה, המעניקה לצרכנים מספר יתרונות משמעותיים. בשורות הבאות יובא מידע מקיף על התקנת מונה חשמל חכם וכיצד הוא מסייע לחסוך בצריכה ובהוצאות של חשמל […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד