אז איך מצטרפים אל Electra Power  

היכולות הנרחבות של חברתנו בענף האנרגיה הסולרית מאפשרות התאמה גבוהה לצרכיו של הלקוח, העדפותיו ומטרותיו. באופן מיוחד, אנו מתמחים בפתרונות סולאריים משתלמים ואמינים עבור המגזר התעשייתי, המסחרי והעסקי, וזאת בגגות ששטחם כ- 900 מ"ר רבוע ומעלה, עם מערכת סולארית של 100 KV ומעלה. 

למעוניינים, חברתנו מציעה שני מודלים עיקריים של הצטרפות, וגם ניתן להחליף בהמשך הדרך בין שני המסלולים בהתאם להעדפות.

מסלול רכישה – קבלנות

במסלול הקבלנות אתם רוכשים מאיתנו את המערכת הסולארית. אתם בעליה הנהנים מחיסכון משמעותי ומרווחים לאור הסכם עם חברת החשמל המתפרש על פני 25 שנים לפחות. עבור לקוחות הבוחרים במסלול זה אנו מבצעים תחילה מידול כלכלי המבוסס על בדיקות הנעשות בשטח, אשר מציג בשקיפות מלאה את מאפייני המערכת ותפקודה, וכן את החיסכון והרווח הצפויים לאורך תקופת ההסכם עם חברת החשמל.

בהמשך לכך, חברתנו מבצעת את כל התכנון המדויק וההקמה של המערכת הסולארית, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בנוסף, הלקוח יכול לבחור בשירותי ניטור, תיקון ותחזוקה של חברתנו לתקופות משתנות. חשוב להבין שעל מנת שמערכת סולרית תתפקד בצורה אידיאלית ותפיק את המרב, חובה לדאוג לתחזוקתה השוטפת בצורה אחראית ומקצועית. לחברתנו יש את הניסיון, כוח האדם והכלים לעשות זאת.

בתוך כך, אנו מבצעים ניטור מתמיד של המערכת על מנת לוודא שהיא אכן מביאה את מלוא התפוקה, כך שאתם יודעים שיש מי שדואג לה, מטפל בה, מנהל אותה ושומר על הרווחיות שלכם.

מסלול שכירות – יזמות

במסלול הזה חברתנו היא היזמית ששוכרת מכם את שטח הגג שעליו תוקם המערכת הסולרית, ואנו הבעלים שלה. עבורכם הלקוחות, מסלול השכירות מציג מספר יתרונות משמעותיים:

  • ללא הוצאות – מי שרוכש את המערכת ונושא בכלל עלויות הבדיקות, התכנון, ההקמה והתחזוקה הוא חברתנו, לא אתם. הוצאה של כמיליון שקל ומעלה איננה התחייבות קטנה ואינה מתאימה לכל עסק וחברה, ובמסלול זה ההוצאה נחסכת.
  • ללא סיכונים – כאן "הסיכון" של עלות-תועלת למשך 25 שנים, הוא עלינו בלבד. מי שחייב לדאוג לניהול מיטבי של המערכת ולהפקת הרווח המקסימאלי ממנה לאורך השנים – הוא רק אנחנו. 
  • כסף נטו – הגגות שלכם הופכים למקור הכנסה בטוח, עם דמי שכירות המתקבלים בקביעות מחברה רצינית וותיקה בעלת גב כלכלי איתן. 
  • תזרים חיובי – את דמי השכירות אתם מקבלים מאיתנו מייד עם ההקמה ונהנים משיפור התזרים. במסלול הזה אין החזרי קרן וריבית על הלוואה למימון המערכת, בזמן שעוד אין ממנה הכנסה (לאורך מספר חודשים עד החיבור לחברת החשמל). כאן פשוט ומייד מקבלים את דמי השכירות. 
  • מודל ליסינג – במידה ותרצו בשלב מסוים לעבור ממסלול השכירות למסלול הרכישה, כלומר להיות בעלי המערכת, הדבר בהחלט אפשרי.  

ולבסוף, נציין שגם לקוח שבחר במסלול הרכישה יוכל לעבור בהמשך אל מסלול השכירות, על פי שיקוליו הכלכליים והעדפותיו.

מאמרים

כל היתרונות בשימוש בגז טבעי

כידוע, בשנים האחרונות מבצע המשק הישראלי מעבר לשימוש בגז טבעי, הן משיקולים סביבתיים, הן משיקולים כלכליים, והן משיקולים של עצמאות אנרגטית עקב גילויי מרבצי הגז של העשור האחרון. חברתנו גאה להימנות על חלוצות ומובילות המעבר לגז טבעי במגזרי המשק השונים, ולהעמיד לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים, נקיים וחסכוניים יותר. לפניכם סקירה על יתרונותיו של הגז הטבעי […]
יאיר לוי | מנהל מערכות מידע
קרא עוד

רפורמת החשמל בישראל – מה אתם צריכים לדעת כצרכנים בשנת 2024

בשנים האחרונות הצטרפו בתי אב רבים בישראל אל רפורמת החשמל, והחלו לקבל את החשמל שלהם מספקיות פרטיות כמו אלקטרה פאוור. משפחות אלו נהנות מחיסכון לא מבוטל בהוצאות החשמל השנתיות, ומהטבות נוספות בהתאם למסלולים ולספקית שעימה בחרו לעבוד. בשורות הבאות נביא מספר עובדות שחשוב לצרכנים לדעת בשנת 2024. עלייה בתעריפי החשמל בפברואר 2024 הדבר הראשון שחשוב […]
קרא עוד

אלקטרה פאוור חברה מובילה

אלקטרה פאוור – חברה וותיקה ומובילה בשוק האנרגיה המתחדש מאז שנת 1953 אלקטרה פאוור (לשעבר סופרגז) נמנית על החברות המובילות בישראל להפצת ושיווק גז עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, חקלאיים ותעשייתיים. כידוע, לאורך העשורים האחרונים עובר העולם לשימוש בגז טבעי, מגמה חשובה במיוחד עבור איכות הסביבה. ככל שיעברו יותר צרכנים לשימוש בגז טבעי כך תצומצם פליטת […]
קרא עוד